| maryus92 a întrebat:

Am o problema cu matreata si nu stiu cum sa scap de ea am incercat tot felul de samponuri si tot nu a disparut ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Led a răspuns:

Incearca cu nizan sau nizoral. Intradevar is mai scumpe dar l-am incercat si sunt f bune.

4 răspunsuri:
| maryus92 explică:

Va multumesc pentru sfat

| greenapple a răspuns:

Incearca Nizoral sampon.Are 60 ml si se gaseste in farmacii.Costa in jur de 50 de lei.Eu asta am folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"sampoane ". merge nizoral. Dar atentie:citeste instructiunile cu atentie.Nu se foloseste oricum.

| Mihaela_2645 a răspuns:

La fianl, dupa ce te speli pe cap, in ultima apa de limpezit pune niste otet.