| Silvia a întrebat:

Am o problema cu messengerulstraight face. Nu pot intra pe yahoo, de fapt... pot intra, dar nu il pot folosiihee hee. Nu pot deschide nicio fereastra sa vorbesc cu prietenii, nu vad niciun avatar, cei care deschid fereastra sa vorbeasca cu mine cred ca nu le raspund, dar eu de fapt nici nu primesc vreun mesaj de la ei, nu mi se deschide nicio fereastra.Stiu si motivul. Mi-am instalat.acum vreo luna cred, yahoo messenger 10 BETA, si se pare ca chiar e betastraight face. Are probleme...si eu acum nu stiu cum sa pot folosii din nou yahoo messengerul.Cand incerc sa reinstalez, imi apare eroare."Document and Settings/Home/Desktop/msgr9us. exe is not valid Win 23application". Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| fuckininsomnia a răspuns:

Dezinstaleaza beta si instaleaza o versiune mai veche de messenger.

7 răspunsuri:
| fevrier a răspuns:

Instalează o versiune mai veche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i o devirusare sau fat-i o formatare la C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa intru pe mess si cand intru imi intra ca de obikei si apoi dispare fereastra raised eyebrows nu inteleg ce este! ce pot face? mor dc nu jiu:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna styie cineva ce inseamna:the aplication failed to initialize properly(0*c0150002), cand vreau sa deschid mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desinstaleazal pe cel vechi si abia apoi incearca sa instalezi unl nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema. asemanatoare cu el nu apare ce imi scriu ceilalti si nici ce scriu eu, l-am dezinstalat pe domnul beta 10 am instalat o versiune mai veche si face la fel, tot nu vad nici ce scriu eu nici ce scriu alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut de 2x aceeasi problema.Dar am descarcat versiunea http://www.versiune-veche.com/......p?/out.php sper sa iti fie de folos.