| Irinna a întrebat:

Am o problema cu messu angry. l-am reinstalat, am instalat si alta versiune(eu avand 8), dar.nu-mi apare ce scriu si nici ce-mi scrie altcineva.nu stiu cum sa va explic, totul este normal, doar atunci cand scriu nu apare NIMIC. Ce ar putea avea, chiar nu-mi merge!

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceasta problema. E din cauza sistemului de operare. Nu il mai recunoaste. Indiferent de cate ori il stergi si il reinstalezi tot asa o sa iti faca. Nu prea ai de ales, ori iti instalezi Digsby, ori intri pe un inlocuitor al messului online, spre exemplu www.meebo.com Dar solutia cea mai buna este sa iti reinstalezi sistemul de operare. Iti salvezi cam ce crezi tu ca e mai important si dupa aia il instalezi din nou. Alta solutie chiar nu ai. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce poti face este sa reinstalezi windows-ul.
O zi buna! happy

| Ionut4895 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windersul ca asa am patit si eu si dupa aia a mers