| DaciaRomania a întrebat:

Cât de des mâncați sushi?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1 data pe luna

| dullcat a răspuns:

Exrem de rar, nu ma dau in vant deloc dupa orice inseamna peste.

| Hyperion7 a răspuns:

N-am mâncat niciodată, încă

| mODIN a răspuns:

Lucram inainte langa un Carrefour unde aveau un stand in mijlocul magazinului in care erau niste astiatici si faceau pe loc totul. In perioada aia de vreo 2-3 ori pe saptamana.

De cand am schimbat locul de munca si nu mai am acel Carrefour specific langa mine, cam de 2-3 ori pe an rolling on the floor

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu-mi place sushi, am mancat odata si nu mi-a placut, cumpara-se unchiul meu odata in 2017. In rest imi place pestele, preferatul meu e somonul.

| LisaJulie a răspuns:

Doar în vacanță! Prefer creveții și somonul

| Madaxo97 a răspuns:

Nu asa des pe cat as vrea laughing ador sushi ul, din păcate nu mi-l pot permite mereu pentru ca este cam scump