| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu o prietena...Suntem cele mai bune prietene. Dar ea e cam negativista...Adica orice faci zice ca e urat.Cateodata sunt nervoasa si nu prea suport negativismul.Atunci ne certam.Acum suntem certate. Vreau sa ma impac cu ea, ce ar trebui sa fac sa nu mai fie negativista, s-o ajut sa nu mai fie asa. Funda

1 răspuns:
| Geannyna a răspuns:

Tu ar trebui sa ii spui ca tu esti o fire care nu suporta negativismul si ca in preasma ta sa incrce sa se controleze sa fie mai rebela
Si apropo vreau sa fiu psiholog si vreau parerea tuturor...