| ymary a întrebat:

Am o problema...nu stiu cum sa procedez in situatia mea .
Am o foarte buna prietena,am facut multe pentru ea,insa aceasta de un timp a inceput sa ma indeparteze pentru ca si-a gasit o alta prietene,cu care,zice ea,are mai multe in comun decat cu mine. Eu sunt buna numai cand o ajut la teste si teme,sau cand nu poate vorbi cu fata respectiva,cand sunt ele certate etc...
Ce credeti ca ar trebui sa fac? SA raman prietena cu ea in continuare sau ? E de precizat ca am vorbit cu ea pe tema asta si ea a ramas la fel,nu s-a schimbat in nicio privinta straight face. Va rog dati-mi un sfat! Funda :*:*.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea doar se foloseste de tine dupa cum ai zis. Nu o mai baga in seama un timp, arata-i ca ti-ai facut si tu o prietena si se va intoarce la tine.(gelozia)