| Alynwtz a întrebat:

Am o problema la counter strike de trei zile cand intru pe un aipi ma scoate afara si imi scrie ceva pe acolo "Ne pare rau ai pingul prea mare incearca mai tarziu"care imi zice ce se intampla si cum as putea rezolva problema asta.

3 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Pingul sau Lagul iti arata cand intri pe server cand apesi TAB ultima coloana unde scrie PING cifrele acele trebuie sa fie cat mai mici pentru a nu merge jocul intepat... normal ar trebui sa ai pingul sub 100. Inchide orice alt program care are legatura cu internetul si s-ar putea sa iti mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme ca si tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-stiu din astea