| anonim_4396 a întrebat:

Am o stare oribila. Am chef sa rad. Care stie bancuri seci da' bune?laughing

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

6 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Palade a spus asta seara la bingo;
Boc se duce la o gradinita si intreaba un baietel - tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare, la care baietelul raspunde... dar tu ce vrei sa sa te faci

| hamsterx a răspuns:

Care e diferenta dintre un cuib si o buda?
in cuib stau oualele dar in buda atarna.

intr-o zi, bate o moarte mica la usa unui om.ala deschide si se alarmeaza, la care moartea mica foarte pasiva: stai linistit, am venit dupa hamsteroh go on

intr-un bar al vampirilor, toti vampirii beau sange.de-o data intra un vampir in bar si cere doar apa.toti ceilalti se uita ciudat la el, la care el raspunde: ce? am gasit un tampon si voiam sa-mi fac un ceai straight face

pe un baiat il cheama mihai iar pe celalalt il cheama mama lui la masa.

cam atat, altele nu-mi mai vin in minte sper totusi sa iti revi din starea pe care o ai! baftahappy

| ÅñdRa a răspuns:

Sti de ce politisti au sapca?
Raspuns:pentru ca fiecare tomberon are prostia luibig grin

Sti de ce politisti primesc salariu?
Raspuns:si prostia se plateste
big grin

| lexony a răspuns:

Profesoara, dupa ce a scris o problema pe tabla:
- Hai copii, cine vrea sa o faca cu mine la tabla!

| lexony a răspuns:

Se duce un taran la Primarie si îi spune primarului:
-Don' primar apai vreau sa-mi schimb numele ca e urat
si nu îmi place.
-Dar cum te cheama? zice primarul
-Câc*t Ion...
-Mda., zice primarul, urât nume.Si cum vrei sa te
cheme?
-Câc*t Vasile.

| fly a răspuns:

Un tip sta sa se innece; la un mom dat vede o barca care-i zice"vino, te salvez". Omul raspunde:nu, lasa, D-zeu ma va salva.Mai trece putin si iata o alta barca care-i zice"vino, te salvez", iar omul raspunde "Nu, lasa, D-zeu ma va salva". Omul se inneaca si moare; ajuns in fata lui D-zeu, il intreaba"Doamne, eu ti-am cerut ajutorul, aveam incredere in Tine". Atunci D-zeu ii raspunde"Pai! Ti-am trimis doua barci!". ha ha, cu morala!