| RedFlowerTag a întrebat:

Am o tema de groaza la romana e ora 6 si maine si poimaine nu am timp s-o fac... cum s-o fac? imi dati ideii va rog?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Păi apucă-te de scris, ce mai stai?
Scrii 2 ore astăzi, după care ieși undeva cu prietenii ca să te destinzi, iar când ajungi acasă încerci să te odihnești pentru ca mâine să te trezești de dimineață să-ți termini tema.
Sunt convinsă că se găsește puțin timp pentru tema ta și în week-end!
Baftă!

1 răspuns:
| Queensway a răspuns:

Poti sa spui de de o fata si un baiat care se plimbau in parc si deodata cineva ii decapiteaza devil Dupa care tot orasul este speriat iar ucigasul incepe sa violeze toate fetele de 13 ani devil MUAHAHAHAHAHAHAHA. Sunt diabolica uneori happy