| Jass23Love a întrebat:

La mine la facultate maine vom da o petrecere pe tema de groaza costumul mi l-am ales dar faza e ca fiecare persoana trebuie sa zica cate 3 povesti de groaza si 1 superstitie de groaza! Eu am diriga de Romana si ea a zis ca cele mai de groaza povesti si superstiti primesc 10 la Romana 0_0 >---asa am ramas! rolling on the floor)! E deci cine imi poate da? Dar sa fie super de groaza! Va pup bye! :*

1 răspuns:
| Irina3pouzeltov a răspuns:

1. Daca trei persoane sunt fotografiate impreuna, cel din mijloc va murii primul.
2. Am crescut într-o familie care iubea animalele, aveam multe pisici şi câţiva câini, deci sunt obişnuită cu zgârieturile pe parchet şi schelălăitul pe la uşi. Acum este puţin mai dificil să suport sunetele astea, pentru că locuiesc singură şi nu am animale de companie.
3. Nu pot să mă mişc, nu pot să respir, nu pot să aud nimic şi e întuneric tot timpul. Dacă ştiam că o să mă simt atât de rău aici, ceream să mă incinereze.
4. După o zi grea la birou, am ajuns acasă şi am găsit-o pe iubita mea, cu copilul în braţe. Nici nu ştiu ce a fost mai înfricoşător: să-mi văd iubita moartă cu bebeluşul pe care nu a mai apucat să-l nască, sau faptul că cineva mi-a intrat în apartament să-i pună acolo.

Povestile de groaza sunt din 2 fraze, ceea ce le face mai infricosatoare si chiar spontane. Poate diriginta ta va aprecia creativitatea si originalitatea mai mult.
Mult succes!