| Arthur a întrebat:

Am observat că în zona TPU băieţii blonzi nu prea sunt îndrăgiţi. Prietena m-a sfătuit să mă vopsesc. Ce culoare credeţi că mi s-ar potrivi? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te vopsi. Orice vopsea ai alege, orice culoare, se va vedea ca esti vopsit. Va trebui sa te vopsesti cam la 2 saptamani, altfel, la radacina o sa se vada blondul. Femeile se pot vopsi la 3 saptamani, hai, o luna pentru ca au par lung si nu se vede. Daca tu esti cel din avatar, mie mi se pare ca iti sta bine blondul, chiar daca dupa culoarea tenului ar trebui sa fii saten. Cea mai buna culoare este cea naturala. Asa ai fost "programat" sa te nasti si cu siguranta asa este cel mai bine pentru tine. Eu daca as mai putea alege acum, nu m-as mai vopsi niciodata, dar e prea tarziu.

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Vopseste-te saten cu blondbig grinNe poti arata si noua apoi cum arati?hee hee

| monyk a răspuns:

Buna, mie imi plac baietii blonzi, dar si satenii si bruneti sunt draguti.Parerea mea e ca nu conteaza culoarea parului ci ceea ce ai dincolo de par...cine te place te accepta asa cum esti, culoarea care ti-o place tie aia sa o alegi daca vrei sa te vopsesti, care crezi ca te prinde cel mai bine. Daca vrei o schimbare, eu zic ca saten sau cafeniu e dragut, depinde si de gusturile tale.

| Ea12345 a răspuns:

Albastru cu suvite verziwinking

| OanaG a răspuns:

Esti foarte dragut ci cu nuanta asta de blond :*

Nu te vopsi >big grin

| Hombre a răspuns:

Ce-ti veni sa te deghizezi?

| Bishop a răspuns:

Albastru laughing
am eu un coleg, care acum cativa ani s-a vopsit albastru si dupa a fosst la mare si i s-a decolorat si s-a facut din nou blondhee hee
asa ca ramai asa ca iti sta bine sau fa-te albastru ca tot blond ajungi daca stai la soare laughing

| Bishop a răspuns:

Albastru laughing
am eu un coleg, care acum cativa ani s-a vopsit albastru si dupa a fosst la mare si i s-a decolorat de la soare si s-a facut din nou blondhee hee
asa ca ramai asa ca iti sta bine sau fa-te albastru ca tot blond ajungi daca stai la soare laughing

| Anduciu a răspuns:

Ramai blond.happyFii unic, fii tu.happy

| 16.laura.16 a răspuns:

Ramai blond. Cine te apreciaza te apreciaza exact asa cum esti!
Daaar daca totusi vrei un sfat... un saten deschis.

| constantyna a răspuns:

Ba da, esti "indragit", esti foarte frumos asa cum esti, blond.Nu are rost sa-ti vopsesti parul, nici nu te gandi! Eu vreau sa ramai asa, blond, este "marca ta inregistrata", care te reprezinta cu succes!(Esti blond natural?)

| Bia:X a răspuns:

Cine te place te place asa cum esti nu trebuie sa te vopsesti ramai asa iti sta binehee hee dar daca tot vrei un sfat eu zic ca si un brunet ti-ar sta binehappyhappy

| tpufpe a răspuns:

Daca u esti cel de la avatar, acolo esti vopsit mai mult ca sigur, asa ca cum te-ai vopsit pana acum in acest blond, eu zic sa ramai asa ca iti sta binewinking

| Raluca_7742 a răspuns:

E cam ciudat sa fii judecat dupa culoarea paruluilaughing. Mi-e mi se pare ca baietii blonzi sunt la fel de indragiti ca si cei bruneti, roscati (cel putin de unde sunt eu). Frumusetea unei persoane nu este data de culoarea de par. Si daca vrei sa te vopsesti neaparat, nu fa asta de dragul prietenei sau oricarei alte persoane tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cacaniu satirat, un verde combinat cu roz day dreamingday dreaming Il intreci si pe fernando la femei (dupa)hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te vopsi.esti tare draguttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e mi se pare ca ti s-ar potrivi un saten mai deschisbig grinbig grinbig grin!

| Miki_2654 a răspuns:

Iti sta chiar bine blond (daca uh esti cel de la avatar)
nu ar trebui sa te vopsesti (mai ales ca esti baiat) happy