| arysa a întrebat:

Am pus o intrebare dar daca dau la intrebarile mele nu imi apare. Trebuie sa astept fie acceptata tinand cont ca am destule puncte?

Răspuns Câştigător
| Led a răspuns:

Nu conteaza cate puncte ai oricum trebuie sa astepti putin ca intrebarea sa fie acceptata cineva munceste acolo.
pa pa:*

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Pai trebuie sa ai putina rabdare! Uneoori mai sunt probleme si nu mereu ne sunt aprobate imediat raspunsurile! Si eu mai patesc uneori e o chestie de timp! raluca nu le poate face pe toate ea mereu incearca sa remedieze problemele dar nu mereu e posibil intr-un timp asa rapid! Stai linistita se va rezolva!