| Nice3 a întrebat:

Am putina memorie la telefon.Am 2,2 GB utilizati si 314 MB liberi.Messengerul ocupa 167 MB. Oare daca o sa il dezinstalez(am o problema cu ordinea mesajelor) si il instalez iar ca sa se regleze voi putea sa il mai instalez sau va mai trebui sa sterg din date avand in vedere cata memorie am? Si daca il voi instala la loc il voi abia automat actualizat? Va rog sa imi raspundeti la intrebari serios, fara mistouri.Dau fundita.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cand il drInstaleI verifica in file manager folderul sau daca apare ca sa fii sigur ca vei avea mai multa memorie