| andrei123 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari. 1 ...in aprox 10 luni s-ar putea sa se mai ieftineasca telefoanele mobile? 2. dati mi si mie exemple de telefoane bune(tastatura qwerty, touchscreen, camera 5 megapixeli sau mai mult)
care sa coste aprox 1400 lei...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Se poate sa se ieftineasca si mai repede, Nokia N97 mini ar indeplini cerintele care le ceri u
http://vandtelefon.com/pictures/2010/07/26/nokia-n97-mini_70745.jpg

2 răspunsuri:
| skarner a răspuns:

Eu iti recomand din proprie experienta telefonul Samsung S5600 am si eu telefonul asta si merge foarte bine are bluthhot camera 3. 2 touchscreen e bun pentru muzica se aude foarte bine sper sa te ajutewinking

| danutzvd a răspuns:

1. Se ieftinesc chiar mai repede de 10 luni...se intampla mereu.
2. Telefoanele mobile se impart in doua: telefoane Nokia si... celelalte telefoane