| Daviiiiiid a întrebat:

Am si eu IMVU dar dupa ce bag datele personale, si sa dau next, zice ca: incorrect reCAPTCHA code! nu mai stiu ce sa fac. am apelat la TPU pentru ca am auzit ca suntei foarte buni! deci va rog ajutati-ma va rog! daca cumva vreti sa-mi da-ti un raspuns intrati pe:daviduts1998

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aoleu...deci:
Unde bagi datele personale jos de tot ar trebui să fie o poză cu nişte litere şi/sau cifre.
Acela este reCAPTCHA code. Trebuie să îl bagi în căsuţa de lângă el, pentru a fi validat, iar dacă scrie pe undeva pe acolo "case sensitive", să ai grijă să pui majusculele unde trebuie. Succes!

| Daviiiiiid explică:

Ms raul!