| georgiiiy a întrebat:

Am si eu o intrebare:daca sunt la un liceu cu profil economic (cls a 10-a) la ce materi o sa dau bacul?

multumesc
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Ai sa dai bacul la romana oral, scris, matematica scris, economie scris, geografie sau istorie la alegere, si inca una de profil, dar depinde ca acum se schimba structura in fiecare an, nici numai stii ce sa inveti, eu trebuie sa dau la anul bacul si ma ingrozesc de pe acum.
Si faci si atestat in clasa a12a la o materie de specialitate care vrei tu!