| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de imvu: ce fel de site e? adica.eu nu ii intseleg rostul.ma ajuta si p mine cineva cu niste informatii, ceva? chiar nu i'am intseles scopul de a te juca... :-s.Multumesc anticipat!love struck

1 răspuns:
| Frau a răspuns:

Pai am avut si eu IMVU dar l-am sterca pentru ca ma plictisea. E un joc 3D, fireste trebuie descarcat, iti faci un avatar, ai o casa, cumperi mobila, haine, iti faci un prieten[ bf]. Scopul de a te juca este daca vrei sa iti pierzi timpul de pomana sau daca nu ai ce face. Poti spune ca e interesant dar dupa o vreme ori devii dependent ori te plictisesti rau [ca mine].
Sper ca te-am ajutat!
P. S.: Nu ai nimic de pierdut. Eu zc sa-l incerci. Cine stie, poate o sa iti placa.
Bafta!