| bbii a întrebat:

Am si eu o intrebare:pe facebook'ul nou,timeline, cei 6 prieteni care apar primii sunt cei care ti-au vizualizat profilul recent?

Multumesc anticipiat.
dau funda

Răspuns Câştigător
| xAleexandraax a răspuns:

Nu. de fiecare data cand deschizi fb.u iti arata cate 6 prieteni diferiti :*.
Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ღßaßÿღ a răspuns:

Nu... Atunci cand deschizi pagina ta de facebook, acei 6 prieteni sunt alesi fie in ordine alfabetica, fie sunt prietenii adaugati recent. Funda? :O3?

| bbii explică:

Culmea..chiar sunt prieteni adaugati mai demult. laughing) ok.:*.v'as da la amandoua fundita, insa ii dau lui Alexandra pentru ca mi-a raspuns prima :*