| Sanda_Diana_1990 a întrebat:

Am si eu o nedumerire.N-am fost niciodata la un concert. Am cumparat un bilet la Rihanna la tribuna.Se vede ceva de acolo? Era mai bine daca imi alegeam la Diamond circle? Cei care au mai fost la concerte in Piata Constitutiei sa-mi spuna si mie va rog frumos.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sănduca de unde esti?

| rud3 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine.Din cate am inteles daca doreai sa o vezi mai bine era Diamond mai bun.Asa ca...ramanem cu ce avem