| Daydream a întrebat:

Buna,am o nelamurire. Mi-am cumparat bilet in tribuna la concertul Rihannei din Piata Constitutiei. Stiu ca tribunele sunt cele mai in spate, dar de asemenea stai si sus. Se vede bine de sus? Adica se vede clar scena sau a fost o idee proasta sa cumpar bilet in tribuna? Daca stiti sau ati fost anul trecut la concertul Robbie Williams sa raspundeti, va rog.

1 răspuns:
| Juviia a răspuns:

Amm..eu nu am fost cam la nici un concert, dar, cred ca se vede bine de acolo. daca sunt oameni inalti nu ai noroc laughing...Te poti informa si de pe google!