| NeverTheLess a întrebat:

Am si eu o problema cu Mozilla Firefox. Doresc sa accesez un site ( care pana acum mergea fara probleme, insa de azi imi tot da o eroare ). Am pus o poza aici ca sa intelegeti mai bine.
http://i54.tinypic.com/4u80p1.png
Am incercat sa rezolv faza cu "cookies" asa cum zic ei acolo, insa degeaba. Tot nu mi-l deschide. Stiti cumva cum altfel as putea sa rezolv? Va reamintesc ca pana acum site-ul se deschidea fara probleme.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa si tu un Clear Private Data in Firefox sau Delete Temporary Internet Files si Delete Cookies in Internet Explorer si vezi daca merge. (ultimile 2 le faci in INTERNET EXPLORER si apoi in Mozilla)
Bafta!