| blackmesa a întrebat:

Am si eu o problema cu YouTube-ul.Se tot intrerupe mereu cand ruleaza un videoclip...Merge un pic apoi se intrerupe.
Nu stiti de ce? Se intampla si la voi? E de la ei sau de la net.Netu imi merge bine descarca bine iar pe alte siteuri nu am probleme de genu...
Un pic de ajutor?

4 răspunsuri:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

thinking chiar nu stiuthinking asa mi se intampla si mie dar pe varianta cea veche la Youtube... acum sti...ca a bagat versiunea aia noua. Iar cu aia nu se mai blocheaza asa raw. Aproape deloc thinking Mai bine suna pe cineva la net sa vina acaasa sa vada ce e. S-au sa iti dea informati prin tel. Succes!love struck

| blackmesa explică:

De.mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man ai internetul explorer vechy i-al pe asta nou sau ia google chrome si nu se mai intrerupe succeshappystar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man ia internet explorer 8 sau daca ai vista sau windows 7 ia 9 10 sau 11 sau google chrome incearca happyhappybug ia id meu daca nu merge first_king_jedi