| teodora_6164 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi s-a umflat partea inferiora a gitului, si am amigdalitele foarte umflata.Precizez ca nu am nicio durere in zona gituli, amigdalite.In schimb am o dificultate la inghitire si gitul foarte proeminent umflat. Am amigdalita? De ce nu ma dor deloc? Sa fie nevoie de bisturiu? A mai patit cineva asa? Nu am fost fost la nici un control. Tine de o.r.l? E posibil sa aiba si glanda tiroida legatura cu umflatura de la git? Multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O cunostinta veche de-a mea s-a operat si nu le avea chiar asa de umflate ca si tine.

| dichi a răspuns:

Va recomand preventiv un tratament naturist pentru glanda tiroida cu ceaiuri. Este 30 de lei si poate fi achizitionat de pe siteul http://www.tratament-naturist.com.ro/......i-Naturist . Succes