| Bacemi a întrebat:

Am si eu o propunere. Am gasit un test interesant legat de varsta psihologica. Propun sa facem fiecare testul si sa postam fiecare varsta biologica si varsta psihologica rezultata din test. Aveti aici link unde gasiti testul. Ar fi interesant sa vedem diferenta dintr varsta biologica si cea psihologica cred.

http://www.portalroman.com/teste-psihologice/56-481357-2 29988.html

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Varsta biologica 57
Varsta psihologica 38

41 răspunsuri:
| illusion a răspuns:

Varsta biologica: 16 si cea psigologica 22 merge laughing. credbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta biologica:15
varsta psihologica:22

| razispeed a răspuns:

Biologoca 22

psihologica 31

| criss86 a răspuns:

Varsta biologica :23
Varsta psihologica :30
nu e prea mare diferentahappy

auran
| auran a răspuns:

Varsta biologica 34
cea psihologica 37 - in mare parte este adevarat.

| ic3h3art a răspuns:

Varsta biologica: 14
Varsta psihologica: 25

| DJ Next a răspuns:

Virsta biologica 16
virsta pshiologica 33

| Victoria a răspuns:

Varsta biologica: 17
Varsta psihologica: 32

| Aurelia a răspuns:

Varsta biologica: 13
Varsta pshiologica: 26

Apropo, rezultatul primit, pe langa varsta psihologica, este descrierea mea, si este prima care am vazut ca mi se potriveste aproape perfect! Pana acum nu am mai vazut asa! Interesant test.

| WestSid3 a răspuns:

Varsta biologica : 13
Varsta psihologica : 31... happy Fain testul`

| ραтяίcία a răspuns:

Am 14 si mi-a iesit 27hee hee