| Bacemi a întrebat:

Am gasit un test interesant si mi-ar placea sa aflu ce rezultate primiti si voi.

http://www.portalroman.com/teste-psihologice/det.php?vie w=28

Esti un geniu?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

In primul rand Bacemi, multumesc pentru test, mi-a placut si am aflat ca, sunt un geniu al intuitiei, ca am principala calitate energia, urmata de curaj, ca am o memorie buna, am obtinut 17 puncte, iar memoria vizuala doar in procent de 41%, iar cu privire la testul privind banii, ca sunt un om echilibrat, consum atat cat imi pot permite si ca, banii pentru mine nu reprezinta o preocupare majora, un scop in sine.
Dupa cum se vede am facut toate testele ce au fost redate in acest link.
Cred ca, intr-adevar intuitia ma caracterizeaza si simt de la inceput daca o cale este buna ori ba si asa am fost ferita de esecuri in activitatea mea personala si profesionala.
Eu mai cred ca aceste teste nu sunt doar jocuri, ele ne ofera o perspectiva asupra persoanal; itatii noastre si a capacitatii de care dispunem si este bine sa le cunoastem pentru a nu aprecia gresit omul din noi. Mai este bine si pentru a ne putea perfectiona acea parte a personalitatii care nu ne-a prea placut cum a iesit la test si acest lucru poate da rezultate.
Sa fii convins ca acest link o sa-l trimit tuturor celor din lista mea.

25 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, al intuiţiei laughing.

Elianna
| Elianna a răspuns:

L-am facut! Da, dupa testul asta sunt un geniu al imaginatiei! Ca sa vezi...si eu habar n-aveam!
Nota ulterioara: Sunt unicul geniu al imaginatiei pana acum pe site! Sic!

| Barajag a răspuns:

Sunt geniul intuitiei si cum va spuneam am o imaginatie super bogatabig grinhee hee

| marrr a răspuns:

Da, din cate zice aicilaughing.

| CosteaVlad a răspuns:

Sunt un geniu al intuiţiei pentru că sunt capabil să compun din incertitudini şi din ambiguităţi. Intuiţia şi capacitatea de a-mi analiza senzaţiile servesc drept bază de lansare pentru creativitatea mea. Modul de gândire foarte flexibil şi rapiditatea de percepţie a naturii problemelor cu care mă confrunt îmi permit să le rezolv cu uşurinţă... (?!?! ha?!?!)

| Luori a răspuns:

"Esti un geniu al intuitiei, pentru ca esti capabila sa compui din incertitudini sau din ambiguitati. Intuitia si capacitatea de a-ti analiza senzatiile servesc drept baza de lansare pentru creativitatea ta. Modul de gandire foarte flexibil si rapiditatea de perceptie a naturii problemelor cu care te confrunti iti permit sa le rezolvi cu usurinta. Fata a supraestima sau a minimiza importanta lor, stii sa-ti folosesti imaginatia pentru a gasi solutiile care corespund cel mai bine cautarilor tale. In ansamblul miscator al sentimentelor si al imaginilor potentialului tau creativ, atragi tot ceea ce te intereseaz "

Hm, ma multumesc cu atathee hee Mi-a luat ceva timp sa scriu.

O noapte perfecta iti doresc happy

| Contrast a răspuns:

" Esti un geniu al intuitiei, deoarece esti capabil sa compui din incertitudini si ambiguitati..., intuitia si capacitatea de a-ti analiza senzatiile servesc de baza pentru lansarea creativitatii tale. Modul de gandire f flexibil si rapiditatea de perceptie a naturii problemelor cu care te confrunti, iti permit sa le rezolvi cu usurinta. Fara a supraestima sau minimaliza importanta lor, stii sa-ti folosesti imaginatia pentru a gasi cel mai bine solutia care corespunde cel mai bine cautarilor tale. In ansamblul miscator al sentimentelor si al imaginilor potentialului tau creativ, atragi to ceea ce te intereseaza."
Ei...geniu sau nu?! big grin
Geniu, in felul meu! laughing

| Roby67 a răspuns:

Eu cica am intuitie, dar nu cred ce spun ei happy

| andrei a răspuns:

Foarte interesant, geniu al intuitiei si am imaginatiesmug

merciwinking

| dedesh a răspuns:

Geniu al intuinteihappy

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Imi spune ca sunt un geniu al imaginatiei...

| Eron a răspuns:

Hei, dar majoritatea sunt genii ai intuitiei(si eu)!

| andreeada a răspuns:

Sunt geniul intuitieihappymmm cam asa e

| Monique_3125 a răspuns:

Buna!

Daa, al intuitieihappy

| alle332 a răspuns:

Sunt un geniu al vietii primul raspuns coool

| versavia a răspuns:

Sunt un geniu al imaginatiei. He, he.

| Gabiitii a răspuns:

Daaabig grinbig grinal imaginatieibig grinbig grin

| Yugeen a răspuns:

... daca vreti sa va spun o poveste, pot sa o fac... aparent sunt un geniul al imaginatiei happy!

| diana_4229 a răspuns:

Sunt un geniu al imaginatiei! ieiiiiiiiiiiiii! woooowwww!

| fanmichaeljackson a răspuns:

Tare sunt un geniu al intuitiei

| Marcki a răspuns:

Buna...si eu sunt geniu in imaginatielaughing

| Roxii a răspuns:

Sunt un geniu al imaginatie. fain testul
mersi.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un geniu al intuitiei, pentru ca esti capabila sa compui din incertitudini sau din ambiguitati.Intuitia si capacitatea de a-ti analiza senzatiile servesc drept baza de lansare pentru creativitatea ta.Modul de gandire foarte flexibil si rapiditatea de percepere a naturii problemelor cu care te confrunti iti permit sa le rezolvi cu usurinta. Fara a supraestima sau a minimiza importanta lor, stii sa-ti folosesti imaginatia pentru a gasi solutiile care corespund cel mai bine cautarilor tale.In ansamblul miscator al sentimentelor si al imaginilor potentialului tau creativ, atragi tot ceea ce te intereseaza.Asta mi-a iesit mie(desi nu practic, recunosc ca mergea perfect un copy-paste acumlaughing, mai ales ca sunt si putin cam obosita...). Foarte interesant testul, multumeschee hee. Tie ce ti-a iesitbatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geniu al imaginatieismug
Nici nu stiamhee heeinteresant test:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu