| MoonMuse a întrebat:

Am gasit un test de personalitate foarte interesant, se numeste ¨Testul doctorului Phil¨. Mai jos gasiti link-ul, in caz ca este cineva care vrea sa-l faca. La rubrica de raspunsuri va rog sa lasati numarul de puncte obtinute, cine primeste acelasi numar de puncte ca si mine are fundita. :)

http://www.portalroman.com/......l-190.html

Răspuns Câştigător
| zuzu_8138 a răspuns:

39love struck

3 răspunsuri:
| MoonMuse explică:

Eu aveam 36, dar avand in vedere ca esti singura care mi-a raspuns ai funda. Sper ca ti-a placut testul. BIG HUGS =^.^=

| zuzu_8138 a răspuns:

Da a fost amuzantlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35. De la partea cu prietenii in jos pare adevarat.