| mihaa a întrebat:

Am trimis mesaj la contact, sa imi anulez contul, vreau sa stiu cat dureaza? am motivele mele personale si e mai bine asa, va pop pe toti, mihaa

Răspuns Câştigător
| lela_1124 a răspuns:

Eu sunt noua aici pe TPU nu stiu, dar de ce vrei sa pleci? cine te-a suparat?

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cred ca stiu ce te-a determinat sa iei aceasta decizie, in fine nu este poate treaba mea, fiecare gandeste cum vrea si face ce doreste, insa am mai spus si altor useri ca nu vad rostul de a se sterge un cont.De ce? Sa faceti pe plac celor care va jignesc sau va ironizeaza la intrebarile puse de voi? Am invatat ca in viata trebuie sa fi realist si optimist, asa cred ca ar fi bine sa facem cu totii. Oricum iti doresc bafta pe viitor!

| baru a răspuns:

Nu dureaza mult Stai linistita

| Ea12345 a răspuns:

Dureaza naxim 3 zile.Cand e vorba de sters conturi, imediat actioneaza adminii...

| DeNyyy a răspuns:

Pacat ca pleci. imi pare atat de rau ca inca o persoana ne paraseste pe acest site...sad
nu stiu sigur cat dureaza cred ca cateva zile. paaa crying

| mihaa explică:

Ms baru

| mihaa explică:

Ursulica, nu intrebarea cu filmul xxxx e problema, sunt obisnuita cu rautatile astea, problema mea este personala si me greu sa vorbesc despre ea, oricum iti multumesc pentru tot pup mihaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cerut acum 2 luni si vad ca in prezent... Nimic! Cred ca ma iubeste cineva de la conducerea site-ului si ma pastreaza alaturi, dar sper sa nu fie barbat laughing
Cumva mariomario are legatura cu plecarea ta?winking Bine, nu raspunde aici, imi raspunzi prin mesaj daca vrei happy
Ok... Vedem daca o sa-ti stearga; iar daca se intampla iti doresc Numai bine tie si fetelor tale! (de sot nu ma intereseaza laughing ) Multa sanatate si sa intalnesti iubirea. Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trimite inca o data, valabil si pentru maryus...si atunci inseamna ca ai ganduri serioase, altii se mai razgandesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai @nebunadupamine(nu stiu de ce, dar cred ca esti femeie si ma iubesti). Nu mor caii cand vor cainii. Acum tu m-ai facut sa ma razgandesc. Posibil ca o sa pleci inaintea mea. Asta e... Mergi cu Dumnezeu!