| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat ca maine e mos nicolae si as vrea sa ma ajutati careva cu o idee despre ce cadou as putea sa ii iau unei fete in cel mai scurt timp posibil. Si sa nu fie idei din alea de sa raman "tablu"

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Astapt-o undeva.pe unde trece ea in fiecare zi. fara sa-i zici!
cumpara-i un trandafir rosu si astept-o happy

| ghitza a răspuns:

Suntem intr-o clasa iesim de-odata de la ore straight face

| ghitza a răspuns:

Multumesc pentru idei. Chiar daca nu le voi folosi acum poate voi avea nev de ele. Totusi vazand ce mi-ati zis am reusit sa fac altceva.

| rebeccafankoreea a răspuns:

Păi eu cred că ar trebui sa îi iei un ornament decorativ de Crăciun sau nişte produse cosmetice(machiaj,ruj,fond de ten, ojă, etc) dacă vrei să te încadrezi in 50 de lei iar dacă vrei să îi iei un cadou mai scump de atât poti să cumperi un parfum si nelipsitele dulciuri.