| Marii a întrebat:

Am uitat parola unui id mai vechi si am dat la forgot your password, dar am uitat datele pe care le-am pus. Cum pot sa fac sa le gasesc?

4 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Si eu am patit ceva asemanator sad. din pacate nu mai poti schimba nimic.
Fa`ti un id nouwinking

Byee:-H

| vladucu a răspuns:

Ma... tu ne minti jmechere ca tu vrei sa spajgi id de mess... stiu si eu pe la colegi :p

| Notme a răspuns:

Nu cred ca exista vreo solutie. Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator si a trebuit sa imi fac alt id.

| sym0nyck a răspuns:

Sigur este id-ul tau si ai uitat parola? te intreb pentru ca asta ar fi p modalitate de a ¨sparge ¨ parola unui id de mess... adica daca stii sa completezi data nasterii si numele de utilizator ci C. P parca iti mai cer acolo, apoi doar inlocuiesti cu parola noua.
nu mai poti recupera id, daca intr-adevar era al tau, si daca nu. ti amintesti datele.si unul din motive pentru care nu poti face asta ti l-am zis mai suswinking
bft happy