| zhenkyn a întrebat:

Am un blog: http://eucunosc.blogspot.com/ as vrea sa stiu parerea dvs.
Poate puteti sa-mi dati un sfat cum sa-mi fac blog-ul mai util, interesant, accesibil...
Mersi

Răspuns Câştigător
| gatablog a răspuns:

Am un sentiment foarte placut cand vad persoane de varsta ta care incearca sa faca ceva util. Un blog este mai mult de atat.

Cel mai util, interesant si accesibil blog este acela pe care scrii informatii din proprie experiente. Vei fi tentat sa spui ca la varsta asta ai prea putina experienta. Eu cand am inceput, nu aveam experienta, desi eram mult mai mare (ca varsta).

Important este sa intelegi ca daca vrei sa fii citit si respectat, trebuie sa fii original, sa scrii despre pasiunile tale si exact ceea ce cunosti.

pentru mai multe despre blogging poti vizita blogul meu

www.GataBlog.info

3 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Wordpress e în general mai bun ca Blogspot...
Văd că te interesează promovarea pe web, e important să găseşti şi să dai mai departe informaţii corecte, circulă multe prostii. Poate te ajută colecţia de articole de pe Halte, de exemplu acestea: http://halte.ro/tutoriale-seo/
Baftă!

| 0IoAnA0 a răspuns:

Pai in primul rand nu sunt subiecte pentru adolescenti, poti spune despre moda, celebritati(selena gomez, madonna, akcent, rihanna etc)happy.

| bastard_3689 a răspuns:

Blogul e tare levii