| bastard_3689 a întrebat:

Am un blog: http://ceneinconjoara.blogspot.com/ as vrea sa stiu parerea dvs.

Poate puteti sa-mi dati un sfat cum sa-mi fac blog-ul mai util, interesant, accesibil...

Mersi

2 răspunsuri:
| Nevricoasa a răspuns:

Schimba culoarea de font si de fond pntru ca sunt prea inchise, de exemplu la postul despre vise nu se intelege nimic... in rest propune subiecte mai interesante, cu mai multe filmulete...
Viziteaza si blogul meu www.nevricosi.wordpress.com

| sandrin4sabin a răspuns:

Scapa de reclame adsense sau oricare, cele care ocupa mult spatiu, eu am un blog de vreo 40 de ori mai vizitat si nu am, pentru ca nimeni nu are chef sa le ignore verbal.

Foloseste limba romana, sau formulari, am citit la intamplare paragrafe si cele scrise de tine erau toate gresite.

Cred ca ar prinde bine o culoare mai spre verde pentru ca e despre mediul inconjurator. Mna rest nu stiu (sandbog)