| GabbyGabriella64 a întrebat:

Am un cantar inteligent care iti arata cata masa musculara,osoasa,imc, etc. si imi arata ca am nivel de proteine scazut desi mananc multa carne si nivel scazut de apa in corp desi beau multa apa, de ce?
Si ce inseamna varsta corporala si de ce parametri depinde?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu te lua dupa cantar, iti faci frumos un set basic de analize daca vrei sa aflii, e cel mai ieftin, intre 100-200 lei, si iti da acolo tot ce trebuie, daca ai o clinica sante prin zona, sunt cam cei mai ieftini, iti fac card de fidelitate pe loc ca sa beneficiezi si de reducere.

| RAY a răspuns:

Și eu am dar ala nu se aplica dacă ești sportiv, nu asa afli câte grăsimi ai, exista un test amplu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate nu este așa de inteligent.