| danielleinad00 a întrebat:

Am un card la Banca Transilvania si azi vreau sa merg sa verific cati bani am pe el.Imi puteti spune pasii pe care trebuie sa ii urmez ca sa vad cati bani am pe el, in afara de limba si codul PIN.Va rog daca puteti sa imi explicati exact cum scrie acolo daca se poate.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

După ce treci de PIN, trebuie să ai o opţiune cu "Interogare Sold". Dai acolo, apoi te întreabă dacă vrei chitanţă. Dacă vrei chitanţă, cred că îţi arată şi pe ecran şi îţi dă şi chitanţa cu suma din cont, dacă nu vrei chitanţă, îţi va arăta doar pe ecran câţi bani ai. Apoi cred că te întreabă dacă vrei şi altă tranzacţie, şi dai Nu (dacă spui că doreşti doar că vezi câţi bani ai) şi îţi dă cardul înapoi şi gata ^^

1 răspuns:
| danielleinad00 explică (pentru DakotaRoyse):

Mersi mult!winking