| anonim_4396 a întrebat:

Am un job ce îmi provoacă nervi și cu statul asta in casa îmi vine să sparg tot, cum sa mă relaxez?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Hobby-uri nu ai?
Incearca cu muzica si un pic de alcool. Asta daca reactionezi ok la alcool.

| RoCkKiD a răspuns:

Realitatea e ca orice ai incerca va fi o solutie pe termen scurt, daca jobul e atat de stresant trebuie s aiti cauti alt job.

Stresul prelungit o sa vina cu o gramada de potentiale probleme de sanatate pe care sunt sigur ca vrei sa le eviti.