| anonim_4396 a întrebat:

Am nervi dupa steaua-Dinamo 3-2.......imi vine sa tip,sa sparg ceva, sa injur cu voce tare dar pacat k doarme ai mei, spuneti-mi va rog cum sa ma descarc?

Răspuns Câştigător
| andreeaoprea a răspuns:

In primul rand nu se merita sa te stresezi pentru un meci de fotbal, cu atat mai putin sa spargi lucruri. In al 2lea rand ai tai dorm, nu doarme...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja ai spart limba romana rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Citeste-mi intrebarea mai bine mah pacaliciule, eu dupa cate vad u ai spart limba romana cu numele tau de retardat sau retardata ce oi fi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Analfabet prost, ia zi cum ai dat de internet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer mi-e mila de tine mah baiatule, la cat de prost esti nici nu mar mira daca in cateva zile te-ar calca un tir si nimeni nu si-ar mai aminti d tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zici bluu3e91 si tragi apa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Meltean prost, invata ba sa scrii, tu cand vezi un laptop te urci pe el sa te cantaresti, lua ti as familia la dans

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dau un sfat si cu asta vreau sa inchei conversatiile noastre:
Te rog frumoos sa te duci la mama ta si sa o intrebi cum se fac copii prosti

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Meltean avortat, du te si tu la mama ta si intreab o cat e tariful