| kittykat a întrebat:

Ce as putea face sa scap de nervi straight facestraight facestraight facestraight face si sa nu omor pe nimeni?laughinglaughing sau sa nu sparg ceva... ca am niste nervi de imi vine sa ucid prima pers pe care o vad sh e de vina numai mama!

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Mananca de preferat chipsuri sau mesteca guma. Daca nu stai putin singura si asculta muzica, ca sa te relaxezi.
SUCCES!

3 răspunsuri:
| Satan13 a răspuns:

Pai inchidete undeva si tipa pana te doare gatu' atunci clar nu o sa mai ai nervi tongue sau bea un ceai si relaxeazate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numara pan' la 10 si da-ti cu capu' de perete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, la toti ni se intampla probleme de genul asta.
Pai niste remedi ar fi sa iti ti mana la burta, sau sa iei o lamaie si sa storci zeama direct fara sa te strambi. Sau poate un ceai cald de fructe, daca nu ai de fructe, exista un ceai anti stres, revin daca nici ceai din ala nu ai, fa-ti orice ceai.
P.S: Ceaiul anti stres se gaseste la Cora, Carefour si Real.
O zi fara stres.
Pa, pa.