| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Simens Esprimo Mobile V5535.Am instalat toate driverele pentru WLAN de pe site'ul lor dar tot nu ma pot conecta. Ce ar trebui sa fac? Ms

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te referi la wireless? L-ai pornit? Vezi că ai un buton pe undeva de unde să-l porneşti. De conectat ar trebui să te poţi conecta după ce faci asta pe orice reţea fără parolă sau cu parolă dacă ştii parola.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| costymaximus a răspuns:

Ce tip de conexiune ai incercat, lan sau wireless? Prin cablu direct, sau prin router?