| IoanaMra a întrebat:

Am un nokia 2600 si am internetul activat pe cartela, dar nu pot intra pe net pentru ca imi spune " Subscribe to packet data first". ce sa'i fac? Ce setare sa'i fac? Am incercat : settings-connectivity-packet data-si aici am de ales intre packet data conn(when needed sau always online) si packet data settings: active acces point( drei, acces point 2, 3, 4, 5, 6) si edit active acces point (alias fost web point 2 si packet data accesc pentru unde'mi cere un cod sau ceva de genu). So?

1 răspuns:
| nonepasa a răspuns:

Pai daca ai Nokia 2600 care are husa cu fluturasi ca atunci cand il scapi sa nu spargi cimentul cred si eu ca nu merge