| k31prime a întrebat:

Am un nokia n 97 si nu merge youtube-ul pe el dar nu stiu de ce.Pana acum mi-a mers, dar acum nu-mi merge.Am instalat si aplicatia youtube, imi scrie "Error Could not connect". desi eu am net.

1 răspuns:
| BufnitaNocturna a răspuns:

Incearca sa il duci la un service. Probabil ti s-a stricat placuta si atunci va trebui sa o schimbi sau sa iti iei altul. Depinde si de cat timp il ai, oricum majoritatea nu merg mai mult de 2 ani, dupa mereu apar probleme.