| Jimmy_3000 a întrebat:

Am un Samsung GT-E2121B si am gasit un site de unde pot scoate jocuri pentru el dar cand vreau sa le joc imi apare acest site si mie teama sa nu platesc cost suplimentar. Pot sa joc linistit sau? http://www.mobilerated.com/samsung-gt-e2121b-games.html

2 răspunsuri:
| SebastianBoss a răspuns:

Eu ti-as spune sa nu descarci jocuri pe mobil ca no sa gasesti jocuri gratis pe mobil lasa mobilul joacate pe computer tongue ca poate sa primesti si 20 euro pentru un joc tonguetonguetonguetongue

Funda? tonguetonguetongue

| SebastianBoss a răspuns:

Raule nu dai funda.