| iseenochanges a întrebat:

Am un telefon pe care nu l folosesc, se numeste LG t510 si vreau sa l dau la schimb cu un telefon android ieftin+o diferenta, ca sa i l dau cuiva,imi puteti da niste nume de telefoane de genul, sau daca aveti voi vreunul!?

1 răspuns:
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Salut te pot ajuta eu, este site-ul tocmai.ro alegi orasul tau si iti faci un cont dupa poestezi o poza cu telefonul tau sau pui o poza de pe net dupa scrii la descriere vand sau schimb pret plus diferenta ok. Sper ca te-am ajutat, funda puppy dog eyes? stima