| iseenochanges a întrebat:

Vreau sa i fac un cadou cuiva,un telefon cu android, insa am doar 150 ron,stiti vreunul, sau are cineva de vanzare?!

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.La 150 de lei nu gasesti telefon android doar la mana a 2a poti gasit Samsung i5500.Nu cunosc pe nimeni ce vinde.Pa,pa

| slv30 a răspuns:

Salut, este iphone 4 replica daca doresti sa cumperi el costa cam 150-190 lei. succes.

| Seth15 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro sau tocmai.ro acolo ar trebui sa fie... iti dau un sfat cauta din orasul tau ca sa nu il puna la posta, sa te intalnesti cu el face to face xD

| CursedAngel123 a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti telefoane cu android la pretul aste...dar incercarea moarte n-are

Răspuns utilizator avertizat