| Iuly006 a întrebat:

Am un telefon polifonic si vreau niste sonerii pentru el.
De unde as putea downloada?
M-ar interesa mai mult melodii normale dar polifonice de ex:
am melodia Love Me de la Morandi polifonica.

2 răspunsuri:
| bigelcid a răspuns:

De ce sunteti toti asa de retardati? Stiti macar ce inseamna POLIFONIC? Adica cu mai multe tipuri de sunete, exact ca un televizor, radio etc. Nu inteleg de ce toata lumea confunda polifonicele cu monofonicele

| Valentinnn a răspuns:

Cauta pe gogle melodii polifonice si le descarci pe pc, conectezi tel prin usb la pc si le incarci, sau intri pe tegos.ru si acolo este tot ce vrei.