| IoanaIoana23 a întrebat:

Am un telefon samsung sgh-e250 si nu pot sa pun videoclipuri sau filme pe el, as vrea sa stiu daca exista vreun program gratis compatibil cu telu meu care sa transforme videoclipurile si filmele din calculator in format 3GP. Sper sa nu ocoliti intrebarea mea.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este un program DVDVideoSoft Free Studio, il descarci si o sa-ti apara acolo sa descarci filme de pe youtube si dai click, dupa aceea iei linkul de sus si iti scrie acolo [dupa ce dai click pe ala o sa-ti apara o fereastra noua] si dai paste si dupa aia download si ti-le salvezi tu undeva si dupa aia le bagi in tel si sper sa mearga... SUCCES:*!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste www.tubeminator.com. Poti converti orice videoclip in format 3gp. Enjoy!