| sparky34 a întrebat:

Am un telefon Sonny Ericsson M600i pe care l-am dus la un dealer din cauza ca nu se mai aprindea dupa ce am pus o tema de pe internet pe el. A schimbat in el o piesa, dar cand sa instaleze din nou softul nu ii m-ai recunostea cablul de date. Mi-a spus apoi ca trebuie dus la o reprezentanta Sonny Ericsson, dar habar nu am unde gasesc asa ceva.Nu stie cineva ce ar putea avea? Vreau un raspuns de la cineva care le are cat de cat in telefoane!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sa nu recunoasca cablul de date.Probabil nu este recunoscut de programul tau din calculator.