| KyssOana a întrebat:

Buna din nou ^^ varul meu sia luat un telefon la 3 milioane si cablul de date separat happy dar cand a venit acasa a vazut ca ii trebuie CD ca sa instaleze cablu ...hmm...finii mamei iau spus ca terbuie sasi scoata un soft pentru telefon de pe net (apropo : ) telefonul lui e cosmote sempse) de unde poate sa ia >softul?(nu sunt sigura ca soft ii spunea XD)fundita :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Ar trebui sa poata sa aleaga din meniul telefonului mass storage si telefonul sa ruleze ca un stick de memorie.