| Kennedy95 a întrebat:

AM vaz o mel de-a lui Salam pe taraf scria Florin Salam nunta la cardasi.am cautat pe google si pe youtube dar nu am gasit. cine stie melodia sa-mi zic.

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

La noi in ograda ateii sunt experti in manele.Ii gasesti pe la religie, sa nu sari la mine ca nu glumesc
Apoi :
Ateii nostri au ca dogma ce spune comunitatea oamenilor de stiinta si aplica imediat "crede si nu cerceta" si iau de bune toate r,,,, evolutioniste. Daca vine comunitatea muzicienilor cu imparatul manelelor si asta spune ca manelele sunt cele mai bune, ateii incep sa asculte manele.
Apoi :
Cauta un ateu si musai stie