| Thecurious a întrebat:

Am vazut, astazi, in cofetarii, prajiturele colorate in fel si chip.
Imi aduc aminte spusele unui nutritionist. El ne marturisea ca, cu cat prajiturelele sunt mai colorate, cu atat sunt mai daunatoare organismului.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu ri

| alina2k18 a răspuns:

Asa si intrebarea care e?
Nimic nu e daunator daca mananci cu limita si conform regimului in caz ca ai vreo afectiune/boala care presupune anumite restrictii alimentare.

| Celcestietot a răspuns (pentru alina2k18):

Cred ca a vrut sa ne intrebe daca a vazut acele prajiturele sau i s-a parut. Tu ce crezi?

| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles ca asa este.Pentru ca colorantii alimentari sunt chimicale.