| yonutz63991 a întrebat:

Am vazut ca multi oameni fac review-uri la diferite telefoane, tablete si nu sunt ale lor, iar dupa cateva zile il dau.As vrea sa va intreb cum pot ei sa le obtina pentru un timp, iar apoi sa le dea inapoi?

Răspuns Câştigător
| ElaIliesi a răspuns:

Li se dau pentru testare si review-uri chiar de comerciantii care le vand, ca sa ii ajute la promovarea lor.

Daca vrei sa ajungi sa faci reviewuri fa-ti un blog/site despre telefoane, fa mai intai testari filmate cu telefoanele tale si ale prietenilor si dupa ce strangi un numar maricel de vizitatori contacteaza firme, comercianti si propune-le sa le faci reviewuri.