| lifeForJesus a întrebat:

Am vazut multe intrebari gen: Cu ce echipa de fotbal tineti? Intrebarea mea este: Cat de departe ai merge pentru echipa ta favorita? De exemplu eu mi-am vopsit una din masini Alb-Violet! Dar tu? Hai sa va vad! Dau fundita pentru cel mai frumos raspuns! Cat de mult ti la echipa ta?

Răspuns Câştigător
| I.Love.Football a răspuns:

Echipa mea preferata nu este din tara. Am reusit sa o vad doar o singura data live, atunci cand a jucat in ghencea si asta a fost pentru mine ca un "sacrificiu". Mi'ar placea sa pot ajunge si la sofia in decembrie, cand va avea meci in europa league... iar la anul sper sa o vad jucand si pe teren propriu.
Legat de un raspuns anterior, cei care nu sunt microbisti si nu tin cu o echipa, cred ca nu au cum sa inteleaga. Nu e vorba ca ma ajuta pe mine cu ceva atunci cand castiga echipa asta... dar exista placerea aceea de a o putea sustine, de a o putea vedea evoluand si de a ma bucura atunci cand are rezultate bune.

7 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Pai... as accepta sa merg acum, in zilele noastre pe un stadion.

| lifeForJesus explică:

Criticul @ Știu ca nu-s normal... big grin Nu ma ajuta cu nimic, e vorba de hobby! Tu nu ai?
Oz.TURBO.gluma.de.mestecat @ Pădure fără uscaturi nu exista!

| lifeForJesus explică:

Criticul @ Cine a zis ca dau bani la meci am card gratis ca tata lucra la SRI!hee hee Si de bataie nu poate fi vorba...si eu stau de multe ori acasa cu o sticla de bere in fata si ma uit la meci! Merg la alea mai importante! Ultimul cu Ceahlăul l-am pierdut, desi au batut cu 6-0! Ps: Criticule @ Esti unul din favoriti mei...nu ma fa sa regret!

Nu trebuie sa-mi de-a iancu nimic, ca nu de aia ma duc la meci, si nu vreau nici alexa sa ma invite la nu stiu ce meci!

Poli santem NOI(suporteri)! Nu jucatori!

NicuNebunu @Am prieteni, NU conturi!

| dadaaaaa a răspuns:

Sa sti ca nu am facut chesti mult prea nebune...ma bucur pentru tine ca ai facut asta si dai dovada de un suporter adevarat

si eu merg cu tata pe stadion aproape la fiecare meci de acasa...

Fortza viola 4 ever!

Cimishoara fruncea tzarii!

| lplostonyou a răspuns:

Uite exact despre toleranta asta vorbeam si eu pina acum, nu stim sa n-e respectam unii pe altii. Ce as face pentru echipa mea favorita? Pai in primul rind daca ma duc beat la stadion si cu chef de cearta, nu conteaza cas alb, violet sau rosu, dar cel mai indicat dupa meci chiar daca cistiga sau pierde echipa mea, este de a ma duce acasa linistit ca un om civilizat si normal si eventual de a m-a culca sa m-a odihnesc daca sint prea ``obosit``, nu de a face scandal si de a m-a bate cu altii, doar pentru ca sint albi, violeti, rosii sau negrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da mai, am hobby-uri, dar sa ma duc sa dau bani la stadion sa vad toate blaturile si sa mai iau si bataie pe acolo...mai bine stau acasa cu o sticla de bere in fata si ma uit la meci.
Ce iti da tie iancu, ca te duci la meci?
Cu ce te incanta pe tine, ca te-a chemat alexa, la partida cu nu stiu ce echipa?
Chiar crezi ca pe jucatori ii intereseaza de suporteri?
Na, daca tu esti fericit asa...forta timisoaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi in stare sa ma duelez cu tine pentru echipa mea... FORTZA STIINTA!